Centrum Językowe Liberty

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

w Zduńskiej Woli i Szadku

Poznajmy się!

Tworząc Centrum Językowe Liberty pragnęłam aby, było to miejsce, w którym zdobywanie solidnej wiedzy przeplata się z serdeczną atmosferą i zrozumieniem, a poczucie sukcesu, zbudowane na mocnych fundamentach umiejętności językowych, otwiera uczącym się nowe perspektywy i pomaga spełniać marzenia.

Z dumą obserwuję postępy naszych kursantów. Ich sukcesy nieustannie inspirują mnie do podejmowania nowych działań, do rozwoju i poszukiwania najskuteczniejszych metod nauczania i motywowania do nauki języków obcych.

Na przestrzeni kilkunastu lat mojego doświadczenia zawodowego poddawałam analizie różnorodne programy, metody nauczania i techniki pracy z uczniem właściwie w każdym wieku.

W wyniku tych poszukiwań powstała oferta kursów Centrum Językowego LIBERTY, która obejmuje nowoczesne i wysoce efektywne zajęcia.
Liberty to nie tylko najlepsze, licencjonowane metody nauczania, ale także zespół kilkunastu wspaniałych lektorów. Każdy z nich to ekspert w swojej dziedzinie, który pomaga solidnie opanować język w inspirującej do nauki i przyjaznej atmosferze.

Wierzę, że nie ma edukacji bez relacji, dlatego w Liberty zrozumienie, troska i otwartość na innych są obecne w każdej sali, do której wchodzą dzieci, młodzież oraz ich rodzice.

Zapraszam do Liberty! Na pewno znajdziemy wspólny język 😊

Justyna Smolnik
Założycielka, Metodyk Centrum Językowe Liberty
Jesteśmy jedynym w Zduńskiej Woli Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie, uczymy języka angielskiego dzieci już od 2. roku życia w ambitny i niebanalny sposób.

Jako Akredytowane Centrum Metody Savvy Ed prowadzimy zajęcia w oparciu o unikatową metodę nauczania dla dzieci szkolnych, zaawansowanych językowo, kontynuujących naukę języka angielskiego.
Metoda EDWARD’S LEAGUE to kontynuacja najlepszej ścieżki egzaminacyjnej w Polsce. Jest dedykowana młodzieży w wieku 11-13 lat. Kursy adresowane są uczniom ambitnym, którzy ukończyli kurs Savvy Ed i są gotowi na poznanie prawdziwego, naturalnego języka angielskiego i przygotuje ich do zdawania egzaminów Cambridge English Qualifications.
Współpracujemy z Wydawnictwem Deep i jako licencjonowane centrum metody DIRECT LANGUAGE LAB oferujemy osobom dorosłym kursy umożliwiające skuteczną i efektywną komunikację w możliwie najkrótszym czasie.

Skutecznie przełamujemy bariery językowe i ubieramy kursantów w językową pewność siebie.

W 2019 roku dołączyliśmy do grona prestiżowych instytucji edukacyjnych przygotowujących do egzaminów Cambridge Assessment English. Nasza placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

Na bieżąco śledzimy postępy kursantów i dbamy o to, by nauka była skuteczna, przyjemna, dawała dużo satysfakcji oraz motywacji do rozwoju. Uczymy w oparciu o przemyślaną ścieżkę edukacji językowej i stwarzamy naszym kursantom możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów Cambridge English Qualifications, do których przygotowujemy już od najmłodszych lat.

Nauka języków w Liberty to najlepszy wybór edukacji językowej dla Twojego dziecka!

Starannie zaplanowaliśmy ścieżkę edukacji językowej dla każdego kursanta opierając się o nowoczesne, licencjonowane metody. Dzięki niej poprowadzimy Twoje dziecko do osiągnięcia oczekiwanego sukcesu w nauce.

Z pomocą lektora oraz pod czujnym okiem metodyka twoje dziecko z roku na rok będzie coraz bliżej perfekcyjnej znajomości języka. Zaplanowana ścieżka rozwoju kursant pozwala nam wspólnie osiągać wspaniałe wyniki, które potwierdzamy niezależnymi egzaminami Cambridge.
W trakcie nauki na bieżąco raportujemy postępy uczniów, co pozwala rodzicom łatwo kontrolować wyniki w nauce.

Rozpoczynając naukę języka obcego już bardzo młodym wieku, w oparciu o ambitne i bardzo atrakcyjne dla maluchów kursy Teddy Eddie, dziecko ma ogromne szanse kontynuować naukę na egzaminacyjnej ścieżce językowej Savvy Ed.

Materiał nauczania zawarty w metodzie Savvy Ed (poziomy 1-3) jest kompatybilny z egzaminami Cambridge English Qualifications for young learners, co stwarza dzieciom możliwości zdobycia prestiżowych certyfikatów Cambridge. Jako Preparation Centre przygotowujemy do egzaminów Cambridge i organizujemy je w naszej siedzibie w Zduńskiej Woli. Więcej o egzaminach Cambridge znajdziesz TUTAJ.

Metoda EDWARD’S LEAGUE to kontynuacja naszej ścieżki rozwoju kursanta. Program nauczania obejmuje poziomy A2- B1+ wg Rady Europy, co oznacza, że wyprzedza i mocno przekracza podstawę programową w szkołach publicznych.
Jest kompatybilny z poziomami testów Cambridge dla dzieci i młodzieży i rozwija wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i w szczególności mówienie.

Nasi kursanci w porównaniu z rówieśnikami mają znacznie bardziej rozwinięte, nie tylko umiejętności rozumienia ze słuchu, ale także świetnie komunikują się w języku angielskim, nie mają obaw przed mówieniem, a zasób słownictwa jakim operują na początku swojej drogi do biegłości językowej (na kursach Teddy Eddie) to około 2000 słów (5000 słów to zasób słownictwa jakim posługuje się dorosły Amerykanin).