Centrum Językowe Liberty

Nowy odział Centrum Językowego Liberty

– przybywamy do Szadku !
W roku szkolnym 2021/2022 powstał nowy oddział Centrum Językowego w Szadku. To kolejne wyjątkowe miejsce gdzie radosna i efektywna edukacja językowa dzieci jest priorytetem.
Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko przyswaja do 5 razy więcej słów, niż ucząc się standardowo. Co ważne również: chętnie chodzi na zajęcia, uwielbia misia, więc nauka jest dla niego przyjemna. Widzą to również rodzice, którzy szybko dostrzegają, że ich pociecha chłonie angielski jak gąbeczka i pięknie przyswaja wymowę oraz akcent.

Skąd to wiemy?

Mamy na to żywe dowody! To nasi Kursanci!
W bieżącym roku szkolnym jest ich ponad 200. Każdego dnia zaskakują nas swoimi postępami, utwierdzając w przekonaniu, że nasza praca ma głęboki sens, a Rodzice dobrze i mądrze inwestują we własne dzieci.

Bezpłatne lekcje pokazowe

Zapraszamy na lekcje pokazowe.
Będzie to doskonała okazja, by przekonać się dlaczego nasze zajęcia to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

Odbierz bezpłatne zaproszenie na lekcję pokazową dla Twojego dziecka.

Zadzwonimy i ustalimy szczegóły!