Pracuj z nami

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale..

Jeśli posiadasz doskonałą znajomość języka angielskiego, praca z uczniami sprawia Ci radość i zadowolenie, ambitnie podchodzisz do powierzonych zadań, a w zespole cenisz sobie szacunek i wsparcie to koniecznie musimy Cię poznać.

Jesteśmy jedynym w Zduńskiej Woli Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed. Uczymy języka angielskiego dzieci już od 2. roku życia w ambitny i niebanalny sposób. Współpracujemy z Wydawnictwem Deep i jako licencjonowane centrum metody DIRECT LANGUAGE LAB pomagamy osobom dorosłym skutecznie komunikować się w wielu językach. Należymy do grona prestiżowych instytucji edukacyjnych przygotowujących do egzaminów Cambridge Assessment English. Nasza placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277. Uczymy osoby w różnym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania i pracujemy w oparciu o jasno ustalone standardy.

Naszym lektorom oferujemy program wdrożeniowy, wprowadzający w świat wyjątkowej edukacji. Gwarantujemy realne wsparcie przez cały okres współpracy, która uwzględnia także plan na rozwój zawodowy.

Aby podjąć współpracę z nami ukończenie studiów na kierunku filologia angielska nie jest warunkiem koniecznym, jednak do naszego zespołu poszukujemy osób z doskonałą znajomością języka, otwartych na doskonalenie, uśmiechniętych, z pozytywnym nastawieniem do drugiego człowieka.
Doświadczenie w nauczaniu będzie dodatkowym atutem.

Prześlij swoje zgłoszenie na adres: kontakt@libertyszkola.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.