Wakacje z Teddy Eddie

Teddy Eddie wybiera się na wakacje pełne przygód i bardzo serdecznie zaprasza swoich małych przyjaciół na letni kurs języka angielskiego online ☀️💻 (lub jeśli sytuacja pozwoli, w formie stacjonarnej)

TEDDY EDDIE on holiday

– to pełna radości nauka połączona z zabawą, prawdziwa interakcja z lektorem oraz gwarancja efektów potwierdzona certyfikatem! Niezależnie od tego, gdzie spędzicie tegoroczne wakacje, Twoja pociecha może uczestniczyć w zajęciach z uwielbianym przez dzieci misiem Teddy Eddie.

Lekcje wprowadzą dzieci w wakacyjne tematy podczas scenek, dialogów i wspólnego śpiewania. Będziemy rozmawiać po angielsku i sporo się ruszać 🐻Wystarczy tylko laptop lub telefon, dostęp do Internetu i ok. 70-90 minut wolnego czasu w tygodniu.

Kurs trwa 6 tygodni i jest przeznaczony dla dzieci w dwóch grupach wiekowych:
  • 3-5 lat

Zajęcia online raz w tygodniu po 35 minut, a także dostęp do 6 lekcji video

• 6-7 lat

Zajęcia online raz w tygodniu po 45 minut, a także dostęp do 6 lekcji video

Oferta skierowana zarówno dla kursantów TE jak i nowych dzieci.

• Każdy uczestnik otrzyma dostęp do Placu Zabaw - aplikacji zawierającej ponad 100 gier językowych, piosenek i historyjek po angielsku.
  • Dla każdego kursanta super BONUS, czyli dodatkowe materiały do zabawy, które można pobrać po każdej lekcji

Chcesz zapewnić dziecku miejsce obok misia w tej wakacyjnej przygodzie? 🐻🌞