Centrum Językowe Liberty

Nowy odział Centrum Językowego Liberty

– przybywamy do Szadku !
W nowym roku szkolnym 2021/2022 uwielbiany przez dzieci i ich rodziców miś Teddy Eddie zaprasza do swojej nowej siedziby, która powstaje właśnie w Szadku!
Będzie to wyjątkowe miejsce, gdzie radosna i efektywna edukacja językowa dzieci jest priorytetem.
Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko przyswaja do 5 razy więcej słów, niż ucząc się standardowo. Co ważne również: chętnie chodzi na zajęcia, uwielbia misia, więc nauka jest dla niego przyjemna. Widzą to również rodzice, którzy szybko dostrzegają, że ich pociecha chłonie angielski jak gąbeczka i pięknie przyswaja wymowę oraz akcent.

Skąd to wiemy?

Mamy na to żywe dowody! To nasi Kursanci!
W bieżącym roku szkolnym jest ich prawie 150. Każdego dnia zaskakują nas swoimi postępami, utwierdzając w przekonaniu, że nasza praca ma głęboki sens, a Rodzice dobrze i mądrze inwestują we własne dzieci.

Bezpłatne lekcje pokazowe

Zapraszamy na lekcje pokazowe, które rozpoczynamy już w czerwcu. Będzie to doskonała okazja, by przekonać się dlaczego nasze zajęcia to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

Odbierz bezpłatne zaproszenie na lekcję pokazową dla Twojego dziecka.

Zadzwonimy i ustalimy szczegóły!


    Masz pytania?

    Zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!